VÅRA MEDARBETARE

Börje Stålnacke
Delägare, Redovisningskonsult

Kontor Tibro

Direktnummer: 0708-918 833
borje@redovisningscenter.se

Paul Zetterström
Delägare, Aukt. Redovisningskonsult

Kontor Skövde/Göteborg
Direktnummer: 0701-910 040
paul@redovisningscenter.se

Mattias Sjölander Ansgariusson
Delägare, Ekonomichefskonsult
Kontor Hjo
Direktnummer: 0767-786 114
mattias@redovisningscenter.se
Emma Göthberg
Redovisningskonsult
Kontor Skövde
Direktnummer: 0730-250 757
emma.g@redovisningscenter.se
Åsa Lundin
Redovisningskonsult
Kontor Tibro
Direktnummer: 0733-479 730
eller 0504-140 50
asa@redovisningscenter.se
Sofia Lennartsson
Redovisningskonsult
Kontor Hjo
Direktnummer: 0709-460 661
sofia@redovisningscenter.se
Nathalie Viotto
Redovisningskonsult
Kontor Hjo
Direktnummer: 0709-145 056
nathalie@redovisningscenter.se
Emelie Kjellkvist
Redovisningskonsult
Kontor Skövde
Direktnummer: 0731-405 199
emelie@redovisningscenter.se
Maria Dahlström
Redovisningskonsult
Kontor Skövde
Direktnummer: 0702-458 724
maria@redovisningscenter.se
Susanne Gustavsson
Redovisningsekonom
Kontor Skövde
Direktnummer: 0706-340 840
susanne@redovisningscenter.se
Johanna Tursic
Redovisningsekonom
Kontor Skövde
Direktnummer: 0767-786 846 
eller 0500-42 80 80
johanna@redovisningscenter.se
Daniel Stålnacke
Redovisningsekonom
Kontor Tibro/Skövde 
Direktnummer: 0761-405 099
daniel@redovisningscenter.se
Kajsa Nordenskär
Redovisningsekonom
Kontor Skövde
Direktnummer: 0722-207 891
kajsa@redovisningscenter.se
Sara Björnberg
Redovisningsekonom
Kontor Hjo
Direktnummer: 0725-540 460
sara@redovisningscenter.se
Carina Sjogedal
Redovisningskonsult
Kontor Tibro
Direktnummer: 0767-780 707
carina@redovisningscenter.se
AUKTORISERAD OCH MEDLEM I SRF

Redovisningscenter är en Auktoriserad Redovisningsbyrå och är medlem i Sveriges Redovisningskonsulters Förbund, SRF. För att kvalificera sig och bli en auktoriserad byrå krävs en gedigen ekonomisk utbildning och lång praktisk erfarenhet. Det betyder även att vi förbinder oss att följa Svensk Redovisningsstandard (REX) och att vi genomgår regelbunden kvalitetssäkring. För dig som kund innebär det att du får en trygg och seriös samarbetspartner.

FULLSERVICEBYRÅ

Redovisningscenter är en fullservicebyrå med kontor i Skövde, Tibro, Hjo och Göteborg. Bolaget startades för drygt 20 år sedan och har kontinuerligt växt sedan dess. Vi är idag 14 anställda i Skaraborg, alla med varierande bakgrund och erfarenhet från ekonomi- och redovisningsbranschen. Vår ambition är att genom god service och hög kundnöjdhet fortsätta vår tillväxt.

redovisningscenter_rgb.png

Följ oss på sociala medier:

fb_icon.png
insta_icon.png